Československý fanklub kapely Metallica

Soutěžte s námi o 20 lístků do kina na koncertní film Quebec Magnetic

Někteří z vás si již možná všimli, že jsme ve včerejším článku tak trochu naznačovali, že bychom si mohli zasoutěžit o lístky do kina na promítání koncertního filmu Quebec Magnetic. Ve spolupráci s Metallicavkinech.cz nyní máme jedinečnou možnost pořádat již druhou soutěž a rozdávat budeme opravdu ve velkém. Deset šťastlivců si od nás odnese dva lístky do kina dle vlastního výběru, kde se tento film bude promítat. Cena jednoho lístku se pohybuje kolem 200 korun, takže účast v naší soutěži se už celkem vyplatí, ne? Promítání filmu proběhne 1. prosince a na seznam všech kin se můžete podívat na této stránce – Metallicavkinech.cz.

Teď už si ale konečně pojďme trochu přiblížit podrobnější informace o celém průběhu soutěže. Soutěžit budeme na dvou místech – jak na našem Facebooku, tak webu. Facebooková účast je určitě nejlehčím způsobem, jak se zařadit do naší soutěže. Pamatujte ale, že výsledky nebudete moct nijak ovlivnit, protože ze všech přihlášených vybereme náhodně pět lidí. Pokud se rozhodnete zapojit do soutěže pomocí webu, můžete podstatně ovlivnit svůj úspěch v soutěži. Pět lidí s největším počtem bodů se automaticky stávají vítězi. Je jen čistě na vás, který způsob vám více vyhovuje.

Facebook – náhodný los

Pokud se chcete zapojit pomocí Facebooku, musíte splnit následující čtyři jednoduché kroky:

  1. Veřejně sdílet tento příspěvek
  2. Dát palec nahoru na naší FB stránce (pokud ještě nemáte)
  3. Dát palec nahoru na FB stránce Rock v kinech
  4. V komentářích pod příspěvkem se pokuste co nejlépe odpovědět na otázku: „Proč mám rád Metallicu?“

Po splnění všech čtyř bodů se automaticky zařadíte mezi ostatní soutěžící a na konci celé soutěže pak vybereme náhodně pět lidí.

Web – ovlivnitelné

Již dříve jsme vám psali o tom, že se vyplatí sbírat body na našem webu. Tyto body můžete získat prakticky za jakoukoliv aktivitu. Nejvíce hodnocené je ovšem přidání vlastního článku na náš web, což je také jedna z nových funkcí našeho webu. Pokud se chcete podrobněji seznámit se sbíráním bodů, tak pokračujte na tuto stránku, kde je vše podrobně vysvětleno. V této variantě také vyhrává pět lidí, kterým se podaří získat nejvíce bodů (samozřejmě nepočítáme adminy). Průběžný postup můžete sledovat v levém sloupci.

Harmonogram soutěže

  • Soutěž začíná dnes 8.11 v 19:00
  • končí v neděli 19.11 v 19:00

Po skončení soutěže vyhlásíme všech deset výherců na našem Facebooku i webu. Na vaše e-mailové adresy poté obdržíte všechny potřebné organizační informace.

Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži! 🙂

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: