Nápověda

 

Seznamte se blíže se všemi funkcemi, které vám naše stránka nabízí. V níže uvedených bodech jsou všechny funkce podrobně vysvětleny.

1. Aktivity uživatelů
Na našich stránkách máme funkci, která se jmenuje aktivity. Funguje úplně stejně jako statusy na Facebooku. Pokud se tedy ve vašem profilu nacházíte na záložce „aktivity“, tak stačí jednoduše vložit vaši myšlenku do textového pole. Váš status se pak objeví jak ve vašem profilu, tak všem dalším uživatelům v proudu aktivit.
2. Úpravy profilu
 1. Změna profilového obrázku
  Abyste docílili změny vašeho profilového obrázku, tak stačí přejít na záložku „profil“, a pak na položku „změnit profilovou fotku“. Poté se stačit dalšími instrukcemi.
 2. Změna e-mailu nebo hesla
  Změna hesla, popř. e-mailu se provádí na záložce „nastavení“ -> „obecná“
 3. Nastavení e-mailových upozornění
  V záložce „nastavení“ -> „e-mail“ si můžete nastavit, jaká e-mailová upozornění chcete dostávat.
3. Příspěvky čtenářů
Pomocí této funkce můžete i vy čtenáři přidávat vlastní příspěvky. Záleží jen na vás, jaký obsah příspěvku si vyberete (novinka, video, fotky z koncertů, cover, vtip, zajímavost, fakt…). Pamatujte, že příspěvek, který napíšete se pak automaticky objeví na hlavní stránce našeho webu a na našem Facebooku a Twitteru.

 1. Napsání příspěvku
  Na stránce vašeho profilu klikněte na záložku „příspěvky“. Nyní můžete vidět všechny příspěvky, které jste dosud publikovali, rozepsané příspěvky a příspěvky, které čekají na schválení. Pro vytvoření nového příspěvku pokračujte kliknutím na zelené tlačítko „přidat příspěvek“.
 2. Vložení videa z YouTube
  Do svého příspěvku můžete vložit i několik videí z YouTube. Stačí zkopírovat odkaz na video a vložit ho do editoru. Systém ho pak automaticky po publikování příspěvku zobrazí.
 3. Přidání náhledového obrázku
  Aby váš příspěvek zaujal více lidí, můžete k němu přidat i svůj doprovodný obrázek. Přetáhněte jej do tohoto okna přímo z vašeho počítače.
 4. Odeslání příspěvku
  Pokud jste svůj příspěvek dokončili a jste si jisti, že jej chcete publikovat, pokračujte stisknutím tlačítka „odeslat správci ke schválení“. Poté, co váš příspěvek zkontrolujeme a vše bude v pořádku, ihned jej publikujeme na naší stránce. Jakmile se váš příspěvek na webu objeví, obdržíte e-mailem upozornění (pokud jste si nevypnuli e-mailová upozornění).
4. Bodový systém
Všichni uživatelé mají možnost získávat body prakticky za všechny kroky, které na stránkách udělají. Níže jsou uvedeny všechny úrovně, kterých je možné dosáhnout a za co všechno se body získávají. A co dostane ten, kdo získá nejvíc bodů? Možná nějakou odměnu. 😉

1. Za co lze získat body

[mycred_hook_table]

2. Tabulka všech úrovní

Název úrovně Ikonka Počet bodů k dosažení úrovně
[mycred_list_ranks wrap=“table“ order=“ASC“]
%rank% %rank_logo% %min% – %max%
[/mycred_list_ranks]