Československý fanklub kapely Metallica

Aktualizace webu 1.0

Pokud na naše stránky chodíte pravidelně, tak jste už mohli zaregistrovat, že se náš web v posledních dnech trochu měnil. Bezpochybně to bylo tím, že jsme na webu pracovali a vytvářeli změny a nové funkce, které vám náš web nyní může poskytnout. Věřím tomu, že všechny tyto změny vám co možná nejvíce zpříjemní pobyt na stránce a že se sem budete opět rádi vracet. Co všechno je tedy nové?

Nová vizuální stránka profilů

Všichni uživatelé, kteří se u nás zaregistrovali, tak tu dostanou svou vlastní profilovou stránku. Ta prošla menšími změnami a došlo k odstranění zbytečných a málo používaných funkcí. V neposlední řadě jsme graficky upravili nabídky, aby vše bylo hezčí a přehlednější.

Nabídky v profilu dostaly nový kabát.

Příspěvky uživatelů

Tato úplně nová funkce umožní uživatelům vkládat příspěvky s vlastním obsahem. Obsahu se žádné meze nekladou, každý může přidat opravdu cokoliv, co chce (novinka, zajímavost, video, obrázky, covery,…). Příspěvky, které u nás napíšete, se po schválení automaticky objeví na hlavní stránce webu a sdílí na Facebooku. Pokud se vám tato funkce líbí a máte chuť se blíže seznámit s přidáváním příspěvků, tak koukněte na tento odkaz, kde je kompletní návod.

Bodový systém a úrovně

Díky této nové funkci dostává každý uživatel body, podle toho, co zrovna na webu udělá. Body se dávají prakticky za cokoliv a získat je není žádný problém. Ke každé určité škále bodů se vztahuje i úroveň, kterou uživatel disponuje. Na tomto odkazu se můžete podívat na seznam, za co všechno se vlastně body dají získat. Taktéž tam najdete seznam všech úrovní které můžete získat. A k čemu vám bude získávat body? Tyto body se vám budou hodit v soutěžích, které budeme pořádat. 😉

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: