Československý fanklub kapely Metallica

Je libo „Blackened“ whiskey?

Pokud jste milovníky dobré whiskey a zároveň obří fanoušci Metallicy, mám pro vás dobrou zprávu. V kombinaci obou dvou těchto věcí máte jedinečnou příležitost vychutnat si americkou whiskey navrženou Metallicou. Pokud Metallicu nechcete jen poslouchat, ale doslova cítit, tak čtěte pozorně.

Výhodná spolupráce

Metallica nedávno uzavřela spolupráci s lihovarníkem Davem Pickerellem a společně představili novou blend whiskey s názvem Blackened. Skladba Blackened byla otevírací skladbou v albu …And Justice for All, které vyšlo v roce 1988, a tak se tento název krásně hodí.

Blackened není jen obyčejná whiskey, která by využívala jméno slavné kapely. Tato whiskey je touto hudbou přímo tvarovaná! Tým stojící za Blackened whiskey použil nový proces BLACK NOISE™, který jim umožní přeměnit zvuk v jedinečnou chuť.

Jedinečná chuť

Tato whiskey je směsice bourbonů, žita a dalších whiskey z celé Severní Ameriky, které Dave sám pečlivě vybíral. Jakmile jsou všechny ingredience smíchány, míří do černého sudu, aby mohly být započaty poslední úpravy. Uvnitř těchto sudů je whiskey „natřásána“ zvukovými vlnami tak intenzivně, že zvýší interakci mezi jednotlivými molekulami tak, že nakonec vznikne lahodně vyvážená whiskey.

Blackened whiskey je primárně dostupná v kamenných prodejnách ve městech, kde Metallica zavítá na koncert v rámci turné po Spojených státech. Nicméně se dá pořídit třeba i v tomhle internetovém obchodě, kde je k dostání za 70$, což je něco málo přes 1500 korun.

Pro lepší představu doporučuji shlédnout nádherné promo video, ve kterém se samotní členové Metallicy účastní procesu vaření.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: