Když popové hvězdy nosí trička Metalliky

Před pár dny zažil James Hetfield zajímavý rozhovor. Byly mu předkládány fotografie hvězd, které byly vyfoceny (nebo se sami vyfotily) v tričku Metalliky. Co na to říká James? 

Například Kim Kardashian označil za namalovaného Kanye Westa v tričku Metalliky, Taylor Momsen následně nahradil za „gotickou Madonnu“ a zdůraznil, že má delší vlasy než Robert Trujillo a skupinu Michaella Clifforda přejmenoval na 5 Seconds of Direction. Kromě nich se do trička skupiny oblékli například Mary-Kate Olsen, J. Balvin, Ryan Gosling, Avril Lavigne a v neposlední řadě Justin Bieber!

K Justinovi se James vyjádřil už dříve, když jeho výstup v tričku své kapely zařadil do svého žebříčku  „Top Ten Things Of 2015.“ Když Justin Bieber zveřejnil na svém instagramu fotku v černém klobouku a tričku Metalliky, začaly se hrnout nenávistné komenáře „To tričko si nezasloužíš“ nebo „Děláš ostudu Metallice“ a samozřejmě taky „Miluju Metalliku a nesnáším Biebera!“ Jenže zmiňovaná fotka na instagramu nebyla výjimkou. V tričku Metalliky také vystupuje se objevuje i na koncertech… A nejen v jejich tričku.

2015justinbieber_gettyimages-498416266231115-article_x4

 

Mates Krč Autorem článku je:

Napište první komentář

Napsat komentář