Kirk Hammett by si rád dal s Donaldem Trumpem „twitterovou válku“

Je to již pár týdnů, kdy se Donald Trump stal prezidentem Spojených států amerických. Na jeho zvolení se většina hudebních osobností dívá negativně, ba dokonce někteří proti němu vedou i jakýsi útok. Třeba kapela GUNS N’ ROSES, která měla na svém koncertu obrovskou piňatu Donalda Trumpa.

Jako další se připojuje i Kirk Hammett, který v posledním rozhovoru pro Billboard vyřkl poměrně razantní prohlášení:

„Už jenom čekám na to, až se s ním dostanu do sporu na Twitteru. Opravdu na to čekám …. Pro mě je dobrý vůdce někdo s integritou, poctivostí, altruismem a obecně někdo, kdo ví, co je dobré a co špatné. To náš prezident rozhodně není. Proto jsem teď pozorný, co se bude dít. Pokud se stane něco, co se mi nebude líbit, jsem připraven se hlasitě ozvat. A to tak, jak jsem ve svém životě ještě nikdy neudělal.“

Metallica se do „konfliktu“ s Donaldem Trumpem dostala již dříve. Pokud si vzpomínáte na článek, kde jsme přinášeli vzkaz od Larse Ulricha. Lars tehdy prohlásil, že pokud se Donald Trump stane novým americkým prezidentem, tak popadne kufry, pas a vrátí se do Dánska. Volby uběhly, Donald Trump zvítězil a Lars se ani nepohnul. Uvidíme, jestli pak aspoň Kirk své řeči splní.

 

Jakub Šlampa Autorem článku je:

Zakladatel a šéfredaktor webu Metallica.4fan.cz

Napište první komentář

Napsat komentář