Československý fanklub kapely Metallica

Metallica.4fan.cz se představuje v novém kabátě

Dnes nastává ten dlouho očekávaný den, na který se těší snad každý fanoušek Metallicy a ještě více jsou v nedočkání ti, kteří již přes rok ve svých rukou nedočkavě tisknou své lístky. Již dnes se po čtyřech letech Metallica opět vrací do našeho hlavního města a s sebou přináší nové destruktivní album Hardwired…To Self-Destruct.

Rozhodli jsme se využít této výjimečné příležitosti, a tak vám představujeme úplně nový vzhled našeho webu. Kromě nového, modernějšího a jednoduššího vzhledu jsme si pro vás nachystali i pár nových vychytávek. Mezi hlavní změnu patří diskuzní fórum, které je určitě velkým přínosem pro všechny, kteří se potřebují dozvědět nějakou informaci a tak velká komunita, jako je ta naše, je bezpochyby obrovským zdrojem informací. Mimo to se dá fórum využít i jako klasická diskuze, ale na to už ostatně můžete podívat sami na tomto odkazu.

Pokud i vy patříte mezi ty šťastlivce, kteří se dnes do Prahy dostanou, tak budeme moc rádi, pokud se podělíte o své zážitky, pocity, příběhy, fotky, videa a cokoliv dalšího, co se jen dá sdílet, v tomto příspěvku v diskuzi, který byl pro tuto příležitost vytvořen.

Upřímně doufáme, že se vám nový vzhled líbí. Případně nám jako vždy můžete zanechat váš názor v komentářích.

 

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: