Československý fanklub kapely Metallica

Metallica a jejich nadace All Within My Hands spolupracuje se Starbucks a Spotify

Není tomu dávno, co Metallica na svém webu představila vlastní nadaci All Within My Hands. Na oficiální stránku se můžete podívat tady: allwithinmyhands.org.

Tato nadace vznikla s hlavním účelem podpořit ostatní charitativní společnosti a pomoci tak třeba oblastem, které jsou tíženy nedostatkem jídla, či vzdělání. Jako jednu z dalších významných charit, kterou nadace All Within My Hands podporuje, je The Mission Continues. Tato organizace se stará o začlenění válečných veteránů zpět do jejich běžných životů. All Within My Hands je podporováno z benefičních koncertů, na kterých Metallica poměrně často vystupuje, a část peněz jde i z prodeje vstupenek na koncerty.

Před nedávnem Metallica se svou nadací uzavřela spolupráci s gigantickým obchodním řetězcem Starbucks a hudební službou Spotify. Díky ní se chystají rozdat až 1 milion dolarů mezi tři další nadace. Jednou z nich je již několikrát zmíněná nadace All Within My Hands, druhou je nadace Lady Gagy Born This Way a tou poslední nadací je Social Works, kterou vlastní Chance The Rapper.

Až do 8000 kaváren Starbucks se dostaly limitované dárkové karty, jejíž koupí přispějete na dobrou věc. Tyto karty jsou dostupné pouze během vánočních svátků a jejich počet je samozřejmě omezen. Bohužel se to ale týká jen Spojených států. Pokud ale máte zájem nadaci přispět, jde to udělat několika způsoby. Můžete přispět přímo přes jejich stránku allwithinmyhands.org a nebo zakoupením nějakého „All Within My Hands oblečení“ v oficiálním obchodě.

2 komentářů u “Metallica a jejich nadace All Within My Hands spolupracuje se Starbucks a Spotify

  1. A proto jak pomáhají je mám ještě radši. Nesnášim jak každej píše,že jen rejžujou a živí je už jen značka Metallica,nic netvoří atd. Prostě za mě Metallica forever 👍😈

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: