Československý fanklub kapely Metallica

Remasterovaná edice alba Master of Puppets

V roce 1986 vydala Metallica jedno ze svých nejlepších alb Master of Puppets. Toto album se také mimo jiné umístilo na 29. příčce v TOP 200 v časopise Billboard.

Metallica si pro své fanoušky připravila speciální remasterovanou edici, která má přinést co nejlepší a nejkvalitnější zvuk. Svou edici Metallica nabízí v několika variantách. K dispozici je CD, vinyl, 3-CD rozšířená edice a deluxe box. 3-CD edice obsahuje jak remasterované album, tak disk na kterém je mix různých dem a rozhovorů. Třetí disk obsahuje live písničky, které jsou seřazené jako typický setlist z Damage, Inc. tour. Deluxe box nabízí nikdy nevydaná dema, rozhovory a živé nahrávky, jejichž většina nikdy nebyla zveřejněna. V neposlední řadě tu najdete i knihu, která je nabitá spoustou článků a nikdy nespatřenými fotografiemi. Nutno poznamenat, že tato edice je časově velmi omezená.

Remasterovaná edice Master of Puppets vychází pro všechny v pátek 10. listopadu. K dispozici je také digitální edice. Pokud si svou kopii objednáte již teď, tak obdržíte zdarma v digitální podobě remasterovanou písničku Disposable Heroes.

Mrkněte níže na video, kde James Hetfield ukazuje obsah deluxe boxu.

2 komentářů u “Remasterovaná edice alba Master of Puppets

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: