Československý fanklub kapely Metallica

Do Metallicy se vrací Dave Mustaine. Přijede i do Prahy

S přímo šokující novinkou přišla americká legenda Metallica. Do sestavy se vrací kytarista a zpěvák Dave Mustaine, který byl nějaký ten rok zpátky za své alkoholové a drogové úlety vyhozen. Zároveň to znamená také konec pro jeho skupinu Megadeth, která nikdy nevystoupila ze stínu Metallicy, přesto je zpěvák o její kvalitě přesvědčen.

“Končí éra jedné velké kapely, jež ovlivnila celou generaci. S Megadeth odehrajeme nasmlouvané koncerty a poté se vydáme na Farewell tour, kde celý příběh ukončíme,” prozrazuje hudebník.

Na spadnutí je ale především jeho návrat do Metallicy. Protože ale kapela našla oporu v Kirku Hammettovi, Mustaine bude muset vyměnit nástroj. Na pódiu bude vystupovat jako klávesák, zároveň si dělá nároky aspoň jako doprovodný vokalista.

“Kámoš Dave je skvělej hudebník. Je čest, že přijal naši pozvánku zpět do rodiny. Těšíme se, až svůj um předvede na pódiu. Vždycky nás zajímalo, jak budou znít naše hity v doprovodu kláves, stejně tak úvodní sólo Nothing Else Matters zahrané na klávesy,” tvrdí dvojka James a Lars.

Pokud se vše zadaří, Dave Mustaine se ukáže s Metallicou už v srpnu v Praze. My se nemůžeme dočkat!

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: